Vajad abi?   |     TASUTA TRANSPORT pakiautomaati!

Logi sisse

SINU OSTUTÄNAV INTERNETIS

Tootegrupid

Kohaletoimetamine

TELLIMUSE TÄITMINE

Tellimuse täitmise tähtaeg on 5-10 tööpäeva. Laos olevatel toodetel on tarneaeg 1-2 päeva. Pühade ajal palume arvestada võimaliku täiendava ajakuluga, sh ka transpordi osas. 

Juhul, kui tarne hilineb või kui tellimust ei ole võimalik täita, teavitab 6avenüü.ee sellest Teid koheselt telefoni või e-posti teel. Kui uus väljapakutud tähtaeg ei ole Teile sobilik, on Teil õigus tellimusest taganeda.

Kui tellitud kaupu ei ole võimalik koos laost välja saata, saadab 6avenüü.ee tellitud kauba Teile mitme saadetisena.

 

KOHALETOIMETAMINE

Laos oleva kauba saadab 6avenüü.ee Teile välja 1 tööpäeva jooksul. Tellitava kauba puhul saadetakse kaup välja peale seda, kui kaup on jõudnud partnerlaost meie lattu. Kauba saatmiseks teeme koostööd erinevate logistikapartneritega (SmartPOST, Omniva, DPD, PostPal jt).

Kauba tõrgeteta kohaletoimetamiseks ja edasiste arusaamatuste vältimiseks palume kontrollida üle kõik kauba saatmiseks vajalikud andmed (eriti mobiiltelefoni number).

6avenüü.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud, kuid kauba kohaletoimetamine viibib 6avenüü.ee-st mitteolenevatel põhjustel (force majeure).

Tooted (va tootepakendid), mis on transpordi käigus vigastada saanud, asendame võimalusel Teile. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist. Selle korraldamiseks palume pöörduda 6avenüü.ee klienditoe poole (tellimus@6avenuu.ee).

 

NB! Kui soovite kauba kohaletoimetamiseks sellist viisi, mida meie valikus ei ole, siis kirjutage oma soov Ostukorvi kommentaaridesse või saatke meile kiri tellimus@6avenuu.ee.

SMARTPOSTI PAKIAUTOMAAT (TASUTA kohaletoimetamine Eesti piires)

Pakiautomaadid asuvad üle terve Eesti, nii saate kauba kättesaamiseks valida Teile meelepärase ja kõige sobivama koha. Pakiautomaatidest on võimalik pakke välja võtta ja saata kaubanduskeskuste lahtiolekuaegadel. 

Kohe, kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile sõnum kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Kui olete pakiautomaadi ekraanile sisestanud Teile saadetud uksekoodi, avaneb õige kapiuks. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva, misjärel saadetakse see meile tagasi.

Pakiautomaatide asukohad, täitmise ja tühjendamise ajad

Paki saatmiseks SOOME pakiautomaati tuleb ostukorvis valida saaja riigiks Soome. Seejärel saate teha valiku millisesse pakiautomaati kaupa soovite tellida. Hind 11 eurot.

Vaata pakiautomaatide asukohti Soomes

SMARTKULLER (kohaletoimetamise maksumus 5 eurot)

Kaup tuuakse Teile kulleriga Teie näidatud aadressile. Kuller helistab Teile 15 minutit enne saabumist. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki üle anda lepib kuller Teiega vajadusel kokku teise aja. Vastavalt Teie soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse Teile sõnumiga. 

SmartPOSTiga saadetud kaupadele on TAGASTAMINE TASUTA. 14. päeva jooksul on võimalik sama uksekoodiga pakk tagastada.

NB! Soovitame alles hoida sõnum, milles Itella saatis Teile uksekoodi või säilitada uksekood muul viisil. Tagastamine on sama lihtne kui kauba vastuvõtmine – sisestage kapi juures vajalik kood ja pange pakk automaati.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT (TASUTA kohaletoimetamine Eesti piires)

Pakiautomaadist saate paki välja võtta iga päev ja 24 tundi ööpäevas. Paki saate kätte personaalse uksekoodi abiga, mis edastatakse Teile sõnumi või e-kirjaga. Kui sisestate pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Teie pakk. Kui Te seitsme päeva jooksul ei ole pakile pakiautomaati järgi läinud, saadetakse see meile tagasi. 

Pakiautomaatide ja postiasutuste asukohad ja lahtiolekuajad

POSTKONTOR (kohaletoimetamise maksumus 3 eurot)

Kui pakk saabub postkontorisse, saadetakse Teile teade kas postkasti, e-kirja teel või sõnumiga. Teates on kirjas paki asukoht, postiasutuse lahtiolekuajad ja kontaktid, samuti paki hoiutähtaeg. Pakile järele minnes võtke koos teatega kaasa ka isikut tõendav dokument. 

Pakiautomaatide ja postiasutuste asukohad ja lahtiolekuajad

OMNIVA KULLER (kohaletoimetamise maksumus 5 eurot)

Kuller helistab Teile, misjärel saate kokku leppida paki kättetoimetamiseks sobiva päeva ning kellaaja. Ärikliendile toob kuller paki ilma ette helistamata tööpäeva jooksul. Tavalise paki puhul võib selle vastu võtta iga kohal viibiv inimene, kindlustatud paki vastu võtmiseks on vajalik volitus ning osa pakke tohib kuller üle anda üksnes saatja määratud inimesele isiklikult. Kui kulleril ei ole õnnestunud Teid paki üleandmiseks tabada, saate tellida uue kättetoimetamise lisatasu eest.

Omnivaga saadetud kaupadele on TAGASTAMINE TASUTA.

DPD PAKIAUTOMAAT ja PAKIPOOD (TASUTA kohaletoimetamine Eesti piires)

Pakiautomaatide ja pakipoodide asukohad

DPD KULLER (kohaletoimetamise maksumus 5 eurot)