Vajad abi?   |     TASUTA TRANSPORT pakiautomaati!

Logi sisse

SINU OSTUTÄNAV INTERNETIS

Tootegrupid

Tellimine

 

Lisage soovitud tooted ostukorvi. Veenduge, et toodete suurus, värv jms vastab Teie soovitule. Korvis saate kauba koguseid muuta, samuti vajadusel kaupa eemaldada (vajutades nuppu „eemalda“). Kui olete ostukorvis koguse muudatusi teinud, siis vajutage nuppu „Salvesta koguse muudatused“. Kui soovite poes ostmist jätkata, siis vajutage nuppu „Jätka ostmist“.

Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Telliˮ.

Tellimuse lehel sisestage kontaktandmed, valige sobiv kauba kättesaamise viis ning nõustuge müügitingimustega tehes linnukese kasti "Olen tutvunud ja nõustun tingimustega". Müügitingimustega saab tutvuda SIIN. Müügitingimustega mittenõustumisel ei ole võimalik 6avenüü.ee-st kaupa osta.

Kontrollige üle oma andmed ja tellimuse sisu ning vajutage nuppu "Telli". "Telli" nupp kinnitab tellimuse andmed ning viib järgmisele lehele, kus on info makseviiside kohta ning kokkuvõte tellimusest. Antud lehel saate valida Teile sobiva makseviisi ning tellimuse eest tasuda.

NB! Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

6avenüü.ee-s tehtud tellimusi käsitleme tööpäevadel (E−R 9.00−17.00).