Vajad abi?   |     TASUTA TRANSPORT pakiautomaati!

Logi sisse

SINU OSTUTÄNAV INTERNETIS

Tootegrupid

Tagastamine

 

6avenüü.ee-st ostetud toodetele kehtib 30-päevane tagastamisõigus. 30-päeva tähtaeg algab kauba SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati või postkontorisse saabumise teate kättesaamisest, kulleri puhul alates saadetise kohalejõudmisest Teie aadressile.

Teil on õigus tellimus tühistada ka enne kauba kättesaamist. Sel juhul palume sellest viivitamatult 6avenüü.ee-le kirjalikult teatada. Kirjalik teade tuleb saata e-posti aadressile tellimus@6avenuu.ee. E-maili palume märkida tellimuse esitamise kuupäev ja tellimuse number, millest soovitakse taganeda.

Kui Te olete kauba kätte saanud, kuid soovite seda tagastada, siis tuleb selleks esitada avaldus aadressile tellimus@6avenuu.ee, milles on ära toodud:

  • tagastamisele kuuluv toode (nimetus, suurus, värv jms)
  • tellimuse number, esitamise kuupäev ja kauba kättesaamise kuupäev
  • Teie nimi ja kontaktandmed
  • kauba tagastamise viis ja pakiautomaati sisestamise või postkontorisse viimise aeg.

 

Kauba tagastamise avalduse leiate SIIT

Tagastatud kauba kättesaamise kohta saadame Teile e-postiga kinnituse.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Palume avada tootepakend ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

30-päevane taganemisõigus ei kehti: 

  • kaubale, mis on valmistatud arvestades Teie isiklikke vajadusi või Teie esitatud tingimuste kohaselt
  • kaubale, mis on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu
  • kui toode on olnud kasutusel või avatud (kosmeetika-, juuksehooldus- jt ilutooted, aluspesu jms)
  • kui kaup on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada
  • kui toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil
  • kui tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud.

 

Kaup tuleb (soovitavalt originaalpakendis) tagastada avalduse esitamisele järgneva 30 päeva jooksul või esitama tõendi, et olete 30 päeva jooksul kauba kättesaamisest kauba üle andnud logistikafirmale (sisestanud pakiautomaati) või viinud postkontorisse.

Kui Te saadate kauba tagasi pakiautomaadi kaudu, siis tasuta tagastuse saamiseks sisestage pakiautomaati see kood, millega Te saite paki SmartPOSTi automaadist kätte või Omniva puhul edastati Teile paki saabumise sõnumiga. Kui Te olete koodi kaotanud või unustanud, siis võtke ühendust kas SmartPOSTi või Omniva esindustega, kes edastavad Teile vajaliku uksekoodi.

SmartPOSTi  infotelefonid E-R 9.00-21.00, L-P 10.00-20.00: 43 54 547 ja 53 495 775

Omniva infotelefonid: E–R 9.00–20.00, L–P ja riigipühadel 9.00–15.00: 661 6616

Kasutades kauba kohaletoimetamiseks SmartPOSTi teenust, saate paki pakiautomaati tagastada sõltumata sellest, kas saite selle kätte pakiautomaadist või kulleri käest.

Kasutades kauba kohaletoimetamiseks Omniva teenust, saate paki nii pakiautomaati kui postkontorisse tagastada sõltumata sellest, kas saite selle kätte pakiautomaadist, postkontorist või kulleri käest. 

 

Taganemisavalduse kättesaamisel tagastame Teile kõik lepingu alusel saadud tasud viivitamata peale kauba ülekontrollimist, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödumisel.  

Kauba TAGASTAMINE pakiautomaadi kaudu on Teie jaoks TASUTA, tagastamise kulu tasub Kuues Avenüü. Kui soovite kaupa tagastada kulleriga, siis palume tagastamise kulu tasuda Teil. 

Teil on õigus vahetada kaup võimalusel teise suuruse ja/või teise värviga toote või aga ka hoopis mõne muu toote vastu. Sellisel juhul palume toote tagastamise teha 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. 

Kui kauba kättesaamisel selgub, et Te ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea Te tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võite ka kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust. Pretensiooni saate saata aadressile tellimus@6avenuu.ee.