Vajad abi?   |     TASUTA TRANSPORT pakiautomaati!

Logi sisse

SINU OSTUTÄNAV INTERNETIS

Tootegrupid

Meist

 

MIS ON KUUES AVENÜÜ?

Kuues Avenüü on virtuaalne ostutänav internetis, kust leiab hulganisti trendikate moebrändide esinduspoode. Kuues Avenüü kutsub Sind avastusretkele nende kaubamajade põnevatesse osakondadesse, mille külastamine tavaelus oleks liialt aeganõudev ning väsitav. Sul ei ole vaja otsida autole parkimiskohta, Sa ei pea seisma kassa- ega proovikabiini järjekorras…. Sul ei ole muud vaja teha, kui seada end mugavalt arvutiekraani ette ning tunda mõnu stressivabast ostukogemusest, Sulle sobival ajal ja viisil. Head avastamist!

KUIDAS KÕIK ALGAS?

Kuuenda Avenüü idee sai alguse aastaid tagasi, kui omale erinevatest Euroopa e-poodidest riideid ja jalanõusid tellisime. Meis juba pikalt pesitsenud kirg moemaailma vastu, kontaktid mitmete Euroopa tekstiilitööstustega ning asjaolu, et kvaliteetseid ja hea kaubavalikuga e-poode Eestis nappis, viisid meid mõtteni luua kodumaise teenindusega moekaupade e-pood, millest Eesti inimestel oleks mugav tellida trendikaid ja soodsaid tooteid.

Kuuenda Avenüü ehitamiseks kulus rohkem kui aasta. Me jätkame arendustöödega, uuendades ja täiustades meie e-poodi ning kaubavalikut pidevalt. 

LUBADUSED, PLAANID ja KVALITEET

Peame oluliseks, et Kuuenda Avenüü külastajale oleksid tooted hästi leitavad, info selge ja arusaadav – oleme oma e-poe arendamisel ja kujundamisel just need kriteeriumid seadnud esikohale.

Täna oleme tunnistajaks e-kaubanduse hoogsale arengule terves maailmas – meie soov on selle arenguga kaasas käia ning pakkuda Eesti inimestele kõiki neid mugavusi ja võimalusi, mida see areng endaga kaasa toob. Soovime muuta ostmise internetist meeldivaks ja turvaliseks kogemuseks ning seeläbi aidata kaasa e-kaubanduse heale mainele ja arengule Eestis.

Kuuenda Avenüü e-poe tootevalikust leiad hoolikalt valitud kvaliteetsed tooted kõige värskematest või paari hooaja tagustest kollektsioonidest. Teeme koostööd ainult kontrollitud taustaga tootjate või hulgimüüjatega. Võltsingute ja ebakvaliteetse kauba müümisega Kuues Avenüü ei tegele.

Kuuenda Avenüü e-poest ostes võid kindel olla, et:

  • Müüme kaupa, mis on kontrollitud taustaga ning kvaliteetne
  • Uuendame tootevalikut pidevalt
  • Toimetame tellitud kaubad TASUTA pakiautomaatidesse terve Eesti piires
  • Garanteerime tasuta ning lihtsa tagastusprotsessi
  • Pakume aastaringseid soodsaid hindu – meie e-poes olevad kaubad on alati soodsate hindadega
  • Töötame selle nimel, et olla parimad klienditeenindajad

 

Loodame, et Kuuenda Avenüü külastus kujuneb Sulle rõõmsaks ja värskendavaks kogemuseks! 

Heade soovidega,
Kuuenda Avenüü loojad
Eve Rebane ja Oliver Sõgel