Vajad abi?   |     TASUTA TRANSPORT pakiautomaati!

Logi sisse

SINU OSTUTÄNAV INTERNETIS

Tootegrupid

KKK

 
TELLIMINE
 
Kas Kuuendast Avenüüst tellimiseks pean ma ennast kasutajaks registreerima?
Oste teha, samuti kasutada soovikorvi saate Te teha ennast kasutajaks registreerimata. 
 
Kuuenda Avenüü registreeritud kliendil ehk püsikliendil on aga mitmeid soodustusi: 
- Püsikliendina saate Te alati ostud tavahinnaga toodetest 6% soodsamalt
- Püsikliendina saate Te esimesena teavet uute toodete, kaubamärkide, allahindluste ja kampaaniate kohta
- Püsikliendina saate Te osa vaid püsiklientidele mõeldud soodus- ja eripakkumistest
 
Lisaks salvestuvad püsikliendil soovikorvi ja ostukorvi sisu, tellimisel saate kasutada eeltäidetud aadressiraamatut ning Teie tellimuste ajalugu on Teile nähtav. 
 
Kui pikad on teie tarneajad?
Tellimuse täitmise tähtaeg on 5-10 tööpäeva. Laos olevatel toodetel on tarneaeg 1-2 päeva. 
 
Kui mind huvitav toode on poest otsa saanud?
Kui Teid huvitav toode või suurus on poest otsa saanud, siis kirjutage meile sellest aadressil hello@6avenuu.ee. Kui kaup on uuesti poodi jõudnud, siis anname Teile sellest e-posti teel teada.  
 
KOHALETOIMETAMINE
 
Kuidas kaup minuni jõuab?
Kauba toimetame Eesti piires Teieni TASUTA SmartPOSTi, Omniva ja DPD pakiautomaatidesse ning DPD pakipoodidesse. Kaupa saadame ka postkontoritesse (3 eurot) ning SmartKULLERI, Omniva ja DPD kulleriga (5 eurot). 
 
Millistesse riikidesse Kuues Avenüü kaupa kohale toimetab? 
Kauba toimetame Teieni ka Soome SmartPOSTi pakiautomaatide kaudu (alates 11 eurot). Kuues Avenüü võib paki saata sinna, kus iganes Te seda kätte soovite saada. Selle korraldamiseks palun võtke meiega ühendust aadressil tellimus@6avenuu.ee või sisestage soov Ostukorvi kommentaaride lahtrisse. 
 
MAKSMINE
 
Kuidas saab kauba eest tasuda?
Kuuendal Avenüül on võimalik kauba eest tasuda Swedbanki, SEB, LHV, Nordea, Danske ja Krediidipanga pangalinkide kaudu, Visa ja Mastercard pangakaardiga, PayPal ning AS Koduliising vahendusel. 
 
Kuidas kasutada sooduskoodi?
Lisage toode ostukorvi ning sisestage sooduskood ostukorvi lehel olevasse lahtrisse „Kupongi kood“. Koodi rakendumiseks klõpsake nupul „Lisa kupong“. Selle tulemusena lisandub ostukorvi rida sooduskoodi nimetuse ning soodustusega eurodes. 
 
KAUBA TAGASTAMINE
 
Kuidas saan kauba tagastada?
Kauba tagastamiseks palun täitke tagastamise vorm ja lisage tagasisaadetavasse pakki või saatke järgnev info aadressile tellimus@6avenuu.ee
• tellimuse number
tagastamisele kuuluva toote nimetus, suurus, värv vms kirjeldav info
• ümbervahetamise korral vahetatava toote nimetus, suurus või värv 
• Teie nimi ja telefoninumber
 
Kui Te saadate kauba tagasi pakiautomaadi kaudu, siis TASUTA tagastuse saamiseks sisestage pakiautomaati see kood, millega Te saite paki automaadist kätte. Kui Teil ei ole seda koodi alles, siis võtke ühendust kas SmartPOSTi või Omniva esindustega, kes edastavad Teile vajaliku uksekoodi. 
SmartPOSTi  infotelefonid E-R 9.00-21.00, L-P 10.00-20.00: 43 54 547 ja 53 495 775
Omniva infotelefonid: E–R 9.00–20.00, L–P ja riigipühadel 9.00–15.00: 661 6616
 
Kasutades kauba kohaletoimetamiseks SmartPOSTi teenust, saate paki pakiautomaati tagastada sõltumata sellest, kas saite selle kätte pakiautomaadist või kulleri käest. 
 
Kasutades kauba kohaletoimetamiseks Omniva teenust, saate paki nii pakiautomaati kui postkontorisse tagastada sõltumata sellest, kas saite selle kätte pakiautomaadist, postkontorist või kulleri käest. 
 
Kes kannab kauba tagastamiskulu? 
Kauba tagastamine pakiautomaadi kaudu on Teie jaoks TASUTA, tagastamise kulu tasub Kuues Avenüü. Kui Te soovite kaupa tagastada kulleriga, siis palume tagastamise teenuse eest tasuda Teil. 
 
Kuidas tean, et tagastatud kaup on jõudnud Kuuenda Avenüüni? 
Kui kaup on jõudnud Kuuenda Avenüüni, siis anname sellest Teile e-posti teel teada. 
 
Millal saan tagastatud kauba eest raha tagasi? 
Tagastame Teile tellimuse eest tasutud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast kauba kätte saamist ja üle kontrollimist.
 
 
TURVALISUS
 
Kuuendast Avenüüst ostude tegemine on turvaline - et vältida konfidentsiaalse info sattumist kolmandatele osapooltele, kasutame turvalist HTTPS krüpteeritud ühendust. Meie e-poele on väljastatud Comodo Secure turvasertifikaat.
 
Krediitkaardimaksed toimuvad AS Nets Estonia turvalises keskkonnas, kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning Verified by VISA ja Mastercard Securecode turvaprogramme, mis tagavad kliendi andmete privaatsuse.