Vajad abi?   |     TASUTA TRANSPORT pakiautomaati!

Logi sisse

SINU OSTUTÄNAV INTERNETIS

Tootegrupid

Andmete turvalisus

 

6avenüü.ee kasutamine on turvaline - et vältida konfidentsiaalse info sattumist kolmandatele osapooltele, kasutame turvalist HTTPS krüpteeritud ühendust. Meie e-poele on väljastatud Comodo Secure turvasertifikaat.

Krediitkaardimaksed toimuvad AS Nets Estonia turvalises keskkonnas, kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning Verified by VISA ja Mastercard Securecode turvaprogramme, mis tagavad kliendi andmete privaatsuse.

 

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Klient annab 6avenüü.ee-sse andmeid sisestades vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Kliendi isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

6avenüü.ee-l on õigus kasutada Kliendi elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Kliendile.

6avenüü.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Kliendil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik kauba kohaletoimetamiseks või lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks.

Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Klient on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel 6avenüü.ee.

 

TURVALINE OSTUKOHT

“Turvaline ostukoht” on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poest ostmine on Teie jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning meie tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.